O nas

SPArt Sanok

Doswiadczenie

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją sztalug, podobrazi, paneli malarskich, płótna malarskiego oraz innych wyrobów z drewna, Firma którą stworzyliśmy istnie już od 2015 roku właściciele pracują w branży zajmującej się podobraziami i sztalugami i innymi produktami dla malarzy już 25 lat

Nasze wyroby tworzymy z pasją i wielką starannością, przywiązujemy wielką wagę do jakości kontaktów handlowych, wierzymy bowiem, że nasze wzajemne dobre relacje przyczyniają się do obopólnego rozwoju. Cenimy u swoich kontrahentów lojalność, rzetelność jednym słowem – partnerstwo. Od początku działalności położyliśmy nacisk na jakość naszych wyrobów co zaowocowało stałą współpracą z najlepszymi hurtowniami i sklepami w kraju jak i za granicą. Szanujemy konkurencję, uznając jej prawo istnienia na rynku – dzięki niej stajemy się lepsi!

Pasja

Rzetelność

Dotrzymujemy obietnic niezależnie od wysiłku, który musimy włożyć w ich realizację. Są rzeczy trudne, ale rzadko bywają niemożliwe. Dowodem tego są liczne przedsięwzięcia, które odbiegają od naszego stałego programu produkcyjnego. Produkujemy z drewna pozyskanego z bieszczadzkich lasów uważamy, że zaangażowanie w sprawy ochrony środowiska jest istotnym zobowiązaniem, z którego nasza firma się wywiązuje. Drewno do produkcji naszych sztalug i podobrazi pochodzi z lasów prowadzących zrównoważoną gospodarkę leśną, która nie narusza równowagi biologicznej. Zapewniamy również, że współpracujemy z dostawcami, którzy mają ten sam poziom zaangażowania w kwestie środowiskowe.

FAQ

zobacz najczęstsze pytania

Kupując u nas gotowe podobrazie, będzie ono już wcześniej zagruntowane i można ten etap pominąć.

Klinki rozporowe stosuje się do naprężania płótna w podobraziu.

Podobrazie składa się z płótna i jest napinane na krosno malarskie, panel składa się z płótna naklejonego na płytę HDF, natomiast płótno to gładka, naturalna tkanina, wykonana z wysokogatunkowych włókien bawełnianych, najczęściej sprzedawane jest w rolce.

Blejtram to rodzaj ramy wykonanej z drewnianych listew z osadzonym na niej płótnem malarskim

Tak, wystarczy spryskać je od tyłu zwykłą wodą lub nawilżyć namoczoną gąbką.
Po krótkim czasie płótno wchłonie wilgoć i naciągnie się.

Zależy to od tego, czy sztaluga ma być do rysunku czy do malowania? Zależy to również od tego, czy będzie używana w plenerze czy wyłącznie w pracowni?

Sztalugi stołowe są lekkie i nieduże oraz łatwe w transporcie, plenerowe są duże i dają możliwość złożenia ich do transportu.

Są również sztalugi skrzynkowe, które wyglądają jak walizka i można w nich przenosić farby i akcesoria do malowania.

Sztalugi studyjne są duże i jak sama nazwa wskazuje – nadają się do malowania w studio.

Z reguły nasze podobrazia mają przekrój listwy 15 mm x 30 mm, 20 mm x 35 mm oraz 20 mm x 45 mm, ale stosujemy również szersze listwy. Dokładny rozmiar podany jest pod każdym opisem na naszym sklepie.

Podobrazia, które mamy w sprzedaży nadają się do wszystkich technik malarskich.

Poprzeczkę dajemy w zależności od rozmiaru podobrazia, gdy jest to konieczne aby było stabilne.

Podobrazie jest indywidualnie zabezpieczone folią termokurczliwą i wyposażone w komplet klinów rozporowych.

Dodatkowo do wysyłki pakujemy je w karton aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

Zaloguj się, aby odwiedzić swoje konto